Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek hogy harmónia legyen?

Mit tegyek hogy harmónia legyen?

Figyelt kérdés
Hali nekem eddig nagyon sok fajta féle halam volt tenyésztettem őket stb... és nagon szaporák is voltak ... most Sügérekről váltottam vitorlásra és tudom hogy ők is párba állnak és terület védők is... De nem kicsi az aksim 300L ... Namost vettem 8at abból 2-őt külön hejből .. másnap már 1 pár össze is ált na most azok támadnak 1 halat 1 a hangsúly az 1 en van és 1x űen nem tom h milesz többi pedig békés ezek meg agresszívak... nem tom h mit tegyek mert ha beadni nem akarom mert gyönyörűek de ha nem tudom h kinyárja ...sztetek mit tegyek???
2013. jan. 21. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A vitorlás is sügér!De egyébként add be mert nem fognak össze szokni sehogy sem!Ha 1 pár össze állt az jó az meg is marad de ha valamelyik nem bírja a másikat az nem fog változni!
2013. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a vitorlás hal is a sügérek közé tartozik :)


amúgy szerintem ne várd meg míg kinyírják azt a szerencsétlent. add el akvaristán vagy vidd be a boltba vagy ilyesmi. ez nem csak annak az egynek komoly stresszforrás, hanem az összeállt párodnak is illetve a maradék 5 vitorlás halat is stresszelik a folyamatos harcok.

2013. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem egy négyes csapatom van, még csak pár hónaposak, de most kezdtek el viaskodni kicsit, és a leggyengébbet már ki is közösítették. Nem tudom én se hogy mit tegyek
2013. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!