Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet 7l-es akváriumban...

Lehet 7l-es akváriumban tenyészteni sziámi harcos halat?

Figyelt kérdés
Van egy hím sziámi harcoshalam (betta), aki már épített egy habfészket. Ha vennék mellé egy "nőstényt", akkor szaporodhatnának ebben az akváriumban? Külön kellene választani őket?
2013. jan. 14. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*mint egy....
2013. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Te Bomhii Én nem nagyon értek a halakhoz csak, poénból. írtam és azért 39%-hasznos válaszokat adók többvolt csak, ez a ezoteriás témában nem. nagyon vagyok ott és azért zuhan, a százalékom :D
2013. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
De ti válaszolok, nem azt. nézitek hogy kimit ír hanem aki valamit leír és azt jól pontozák annak a válaszát be másoljátok, Csűritek Csavarjátok, de gyakorlatilag ugyanazt. írjátok, mint. a másik! :DDD
2013. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Platypus ***** válasza:

Több gond is van vele. Először is a Betták ivása elég erőszakos egy dolog, a nőstény általában megtépve végzi. 7 literben nem tud hová menekülni, sokkal jobban lesérül, mint egy nagyobb, búvóhelyekkel jól ellátott akváriumban.

Másodszor pedig az ivadékok falánk és kényes jószágok. Naponta többször kell etetni őket és marha érzékenyek a vízminőségre, 7 literben bajos így alacsonyan tartani az ammóniát.

2013. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!