Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok ajánlani egy szettet?

Tudnátok ajánlani egy szettet?

Figyelt kérdés
Régebben több hónapon keresztül aktívan olvastam az akvarisztikáról, és főlleg a garnélák fogtak meg, de sajnos eddig nem volt esélyem velük az olvasásnál többet foglalkozni, viszont most megnyílt előttem a lehetőség, ezért írtam ide, mert úgy tervezem elkezdem a Red Cherry-k tartását, és gondoltam aki ért hozzá, írhatna pár akvárium szettet(vagy pár linket amikböl egy jo kis szett jönne össze). Tudom aztmondják minimum 20-30literes akváriumban kell őket tartani, és nem is akarok ennek alá menni, 30 és 60 között érdekelnének akváriumok lehetőleg megfelelő szűréssel és világítással. Előre is köszönöm ha valaki veszi a fáradtságot és segít nekem.
2013. jan. 5. 11:19
 1/4 _.-Akv-._ ***** válasza:

Szerencsére pont van egy ekkora összeállításom :D

Valamiért az 54, 63 az emberek kedvenc mérete :D

[link]

2013. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezek közül ajánlanék egyet, ha csak garnélák, és esetleg csigák lesznek benne:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A zoofastosnak világbajnok az ára, nekem is olyanom van garnélázásra.

De az aquadeposok is kiválóak, a 49l-es például most akciós is. Ezeknél annyi a hátrány, hogy nincs bennük fűtő, de sokszor ez nem is kell (pl ha télen 20-22 fok alá nem megy a hőmérséklet a szobádban).

2013. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :) Engem ez a kettő fogott meg,

[link]


[link]


csak valahogy nem szoktam hozzá hogy magasságban nagyobb az akvárium mint szélességben, dehát ha ez igy jó akkor miért ne. Első nekifutásra inkább az aquadeposat venném meg, mert ugyebár a nagyobb víztömeget könnyebb gondozni. A kérdésem az lenne hogy a 49l-es aquadeposnak megfelelő a világítása? Mert nekem ez kicsinek tűnik, de persze nem is értek annyira hozzá. Nem akarok sok növényt, csak pár mohát és növényt((gömbmoha,forrásmoha,Eleocharis acicularis, stb.)) de azért sötétet sem szeretnék, és nem akarom hogy a növényeknek vagy a garniknak ne legyen elég fény.

2013. jan. 5. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem olyan sok, de szerintem mohának, anubiasnak, meg ilyen árnyéktűrőbb növényeknek megfelelő.


Attól meg nem kell félni,hogy a garniknak kevés lesz, ők pont azt szeretik, ha kevesebb. :)

2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!