Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe az akváriumba még mit...

Ebbe az akváriumba még mit kell venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt az akváriumot szeretném majd megvenni ha jól tudom akkor talaj növények és még olyan kellékek ahol kényelmesen el tudnak rejtőzni. Nem kell bele semmi olyasmi hogy vízpumpa vagy valami hasonló? Még nem nagyon sokat tudok a halakról meg z ilyen dolgokról...Persze még előtte sok könyvet cikket el fogok olvasni róluk még mielőtt megveszem szóval érdemes megvenni ezt az akváriumot?



2012. dec. 3. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó szűrő mindenképpen kell bele.

Amit adnak hozzá, szinte biztos, hogy nem sok mindent ér.

Meg persze aljzat, növények, halak, egyéb felszerelés, dekoráció.

De technikából a szűrő az biztos, hogy kell.

2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eléggé semmitmondó ez a hirdetés. Esetleg nem tudsz róla konkrét dolgokat? Értem ezalatt a szűrő teljesítményét, a szűrőtérfogatot magát, a fűtőszál hány W-os. A 2x18W világítás 112l-hez kevésnek tűnik, csak pár növénynek elég, a strapabíró fajtából (Anubias, moha fajták).


Én először is azt tudom ajánlani, hogy ha eddig nem tetted meg, regisztrálj be az akvarista.hu-ra, és a regisztráció után ingyen le tudsz tölteni 5 e-book-ot. Azok indulásnak már elég információval szolgálnak, és sok kérdésedre választ kaphatsz.

2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!