Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael plus 2 (100-150l) jó...

Aquael plus 2 (100-150l) jó 112les aksiba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Fan2 plus, hát most nekem az van pont a 112 literesben, de nincs teletöltve vízzel, csak olyan 2/3-madig.

Mintha 80 literes lenne. Nano halak mellé jó, mert elég sűrű a rácsa és nem szívja be őket, de ez nem produkál egy olyan húdejó vízminőséget, elég kicsi a szivacsa, ezért sűrűn kell vizet cserélnem.


Mellé fogom tenni az atman at 3355 külsőszűrőmet is, ha feltöltöm normálisan az egészet vízzel. Csak lusta vagyok összerakni, mert így kb azt sem tudom hol vannak a darabjai, meg kell keresni, mert jól elpakoltam.

2012. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
Nem, nagyon kevés. Olyan 60 literhez még elmegy. 112-höz legalább Fan3+Fan2 kombót érdemes rakni. Bár akkor már inkább egy külsőszűrő.
2012. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen így önmagában kevés, nekem sem örökké lesz így.
2012. dec. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!