Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hemiantus callitrichoide cuba...

Hemiantus callitrichoide cuba hogy terül el az ajzaton olyan szépen?

Figyelt kérdés
Ti levágájót és elültetitek és úgy lesz olyan szép pázsit féle az akvárium alja vagy hagyjátok hayg nőjön és majd maga elterül?

#akvarista növények
2012. okt. 5. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyírni kell és erős fényt biztositani.
2012. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nekem csak kint nő az akváriumon kívül. Ráfuttattam egy vasfára, ami kilóg a vízből és felülről folyatom rá a vizet egy mini 250 l/órás vízpumpával. Egy csövet rádugtam a vérére és felvezettem a vizet a fa tetejére.

És kb 5-10 centire közel van hozzá egy 25 Wattos kompakt izzó. Mindig nyirkos az egész, de nincs benne a vízben. Ez a jó neki, így terjed a legjobban, én ahogy kikisérleteztem.


Víz alatt csak akkor tudod ha van nagy palackos CO2-d. De ha az neked nincs, akkor felejtős. Ez egy mocsári növény és ha kint van a vízből, akkor a levegőből fel tudja venni a CO2-t, de a víz alatt sehogy, csak ha nyomod neki külön.

2012. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Apró kis darabokra kell szedni és egyenként leültetni, így tud egyenletesen elterjedni. Ehhez persze nagyon sok feltételt biztosítani kell az akváriumodban, különben nemhogy nőni nem fog, de életben maradni se nagyon.
2012. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!