Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol kapok Sziámi harcoshal...

Hol kapok Sziámi harcoshal nöstényt?

Figyelt kérdés
nsgyon ritka a nöstény. A fiu halamnak keresek.
2009. aug. 3. 11:44
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Bárhol ahol van díszhalkereskedés.Nem ritka egyáltalán.Ha az elsőben nem is kapsz, a másodikban biztosan.
2009. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugy gondolom hogy minden,vagy minden második üzletben kapsz,nagyon nem ritka,de hogy tényleges választ is kapj,ha pesti vagy akkor a pólusban nagyon jó az állatkereskedés,segítőlészek,és ott kapni ilyen halat.

És még egy apró megjegyzés.Elég dúsan növényesitett az aksim,54literes,és gondoltam "ne unatkozzon" veszek neki 1nőstéynt,aztán végül 2-t vettem,mert akkor a heves udvarlás 2fele oszlik.NA a végére az lett ebböl a 3bettábol hogy szét kellett választanom őlet.Egyik nőstény tépte a hímet,a hím pedig tépte a másik nőstényt.Ugyhogy nem javaslom a nőstényt,csak ha külön tartod,és csak ívni engeded össze őket.

2009. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Csak azért gondoltam neki a lányt, mert olyan félénk. Gondoltam hátha megjön az étvágya is. Szinte nem is eszik. Az akváriumom 200 L(azaz kétszáz liter) Vannak benne más halak is. Elbujik elölük is. Jol kijönnek amugy. Senki nem bánt senkit.
2009. aug. 3. 19:59
 4/5 anonim válasza:
77%
kapni lehet, de leírnám neked egy nem túl pozitív tapasztalatomat. Vettem egy fiú bettát aztán rá pár hétre úgy gondoltam, hogy nem ártana venni egy lányt is. elmentem a boltba, megvásároltam. összeengedtem őket aztán azt tapasztaltam hogy a fiú mintha kergetné körbe a nőstényt. mire legközelebb rájuk néztem a nőstény hal az akvárium alján hevert teljesen széttépkedve. gyorsan kivettem, beraktam másik akváriumba de szerencsétlen pár nap után megdöglött. aztán tettem egy újabb próbát, de a halam az újabb nőstényt is " felfalta". az állatkereskedésben azt mondták az esetről, hogy a fiú halak már kifejlettek amikor veszed, a nőstények viszont nem( szemmel láthatóan kisebbek) és mivel a nőstény nem akar párosodni ezért a hím kinyírja. erre figyelj oda, nehogy úgy járj mint én aki elpusztított két szerencsétlen halat a semmiért:S
2009. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy irtál. Már azota megvettem a lány halat, de szerencsére nem bántja. Mondjuk nagy az akvárium (200 L) igy van hova elbujjanak. Sok növény is van. Vettem egy olyna hala is amire egy helyen azt mondták lány, de késöbb sokan mondták hogy tuti fiu, csak még nem fejledt ki,mert kicsi. Mikor a 2 halat összeraktam össze is csaptak. Na ö azota külön van. A igazi 2 lánnyal jol elvan. Öket onnan ismerni fel, hogy szines, de halványal látod hogy csikos. Na az tuti lány.
2009. aug. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!