Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudom hogy él e a...

Honnan tudom hogy él e a teknősöm?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazajöttem a teknősöm meg sem mozdult,kiemeltem,még mindig semmi.nagyon hideg a vize így azt gondolom h "téli álmot alszik".micsináljak? mert a másik teknős ugyanakkor elvan a vízben.
2012. szept. 24. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a másik rendesen működik, akkor nem hiszem hogy ő él még :(

Én azonnal orvoshoz vinném, nézte meg.


Lehet hogy haldoklik, de még menthető.

2012. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*nézze
2012. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de teljesen mozdulatlan,reakciója semmi,tnap még normálisan uszkált.
2012. szept. 24. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Óvatosan, de sokáig piszkáld. Ha nem mozdul akkor baj van viszont nekem a vörösfülümnél volt egyszer, hogy piszkáltam piszkáltam és nem mozdult meg majd csak vagy 10 perc után. De amúgy akkor is vidd el orvoshoz, mert nekem nem sokra rá elpusztult. Valószínűleg csak öreg volt szegény mert voltunk orvosnál és nem találtak semmit és kapott vitamin injekciót, de azért most piszkáld aztán minél hamarabb orvos!!!!!
2012. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és írd meg, hogy mi van szegénykével :( :)
2012. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tedd külön, hogy ha esetleg elpusztult, akkor a víz ne fertőződjön!


Melegítsd meg a vizet picit, kb 20-22°C-ra, valamint kapcsolj neki fényt, ami melegíti is. A víz csak a teki hasáig érjen kb., hogy ne fulladhasson meg.


Ha csak alszik, akkor ettől pár órán belül magához tér. Ha nem, akkor sajnos elpusztult. :(

2012. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
néztem,és nem lélegzik.piszkáltam...semmi...
2012. szept. 24. 17:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Óóóó... Még egy kicsit piszkáld. De nagyon sajnálom. :(:(:(.

Viszont ha tényleg elpusztult amit tényleg nagyon nagyon sajnálok, akkor a másikra nagyon figyelj oda. Nekem is úgy volt, hogy elpusztult a fiú és a lányt elvittük az orvoshoz, mert kedvetlen lett, alig evett és folyton csak egy helyben volt és azt mondta az orvos, hogy ha a vitamin nem segít neki akkor lelki baj van és azon nem tudunk segíteni csak úgy ha folyton a kedvébe járunk és tényleg nagyon oda figyelünk rá.

2012. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a segítséget!R.I.P!
2012. szept. 24. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
:((( Eszembe jutott az én kis tekim is! :( Sajnálom. :(
2012. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!