Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elgondolkoztatok már azon,...

YourDestiny kérdése:

Elgondolkoztatok már azon, miért tesznek minden fűtőbe pont piros jelzőfényt?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdes! :)


Oké, a power általában piros szokott lenni, de mondjuk a zöld nem lenne szebb és nyugisabb? Olyan jól beleolvadna a környezetbe. Meghát gondolom a halak is szeretik, a növények is zöldek, bár nem tudom mennyire képesek megkülönböztetni a piros és zöld színárnyalatot.



2012. szept. 21. 11:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Platy, ebben is rejlik valami, de a zöld színre is tulajdonít pozitív hatást-e téren, amire úgy tekintünk, mint nyugalmat, békét árasztó színre :)
2012. szept. 21. 13:45
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tény, hogy a piros melegséget áraszt, de nekem valahogy olyan vad, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. A narancssárga lenne az, ami még szerintem valóban olyan nyugis.
2012. szept. 21. 14:08
 13/16 anonim ***** válasza:

A piros fény az inkább ilyen Achtung, Achtung, Figyelem világítok! Jelzőfény akar lenni szerintem.


Mért nem gyártanak háttereket plusz hozzávaló olyan szűrőt, ami beleolvad. Egy akvárium szett mért nem ilyen?

2012. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pl legyen egy köves papír háttér, hozzá köves szűrő és kőmintás fűtő.
2012. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ha a hátteret leszednéd és más jellegű biotópot szeretnél csinálni, nem biztos, hogy a köves mintázatú fűtő/szűrő jól festene. Meg nekem kicsit ilyen műdekor szerű giccsnek nézne ki, de lehet, hogy sokaknak bejönne. Még nincs ilyen, tervezd meg, szabadalmaztasd. Meglátjuk :D
2012. szept. 21. 14:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy kell, úgyhogy inkább maradok lusta.
2012. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!