Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnt a halam?

Hova tűnt a halam?

Figyelt kérdés
megyek haza ma és nem találom a halam az akváriumba. Nézem mindenhol, fölforgatok mindent hát basszus nincs meg!! megnéztet a szekrány mögött (mer az akváriuma egy szekrény polcán van és hátha kiugrott vagy nem tudom ) jó ez most elég hülyén fog hangzani:szoval van egy kiskutyánk és hátt ugye erős halszaga volt már az akváriumnak(ma cseréltem volna ki) és megszagoltam a kutya szályát de egyáltalán nem volt halszaga szoval nem ő volt! dehát nemtom akk holvan gondoltam anyukám volt igyse szerette a halat de hát nem volt rá oka hogy ezt tegye pucoltam rendesen vettem bele minden szoval nem biztos (bár nemtudom) de szerintem nem ő volt de nemtom hogy holvan!! amugy volt már ilyen csak az eg hörcsöggel (azóta sincs meg má vagy 2 éve de büdös se volt hogy valahol rohadna!!) amugy márványsügér a fajtája de még pici 5-6-7centis lehetett!! :( :( :( :( :( :( nagyon sajnálom! megnéztem a szürő se nyelte be!
2012. szept. 3. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

Tittush te amúgy minek kérdezel ha ennyire okos vagy? Érdekel egyáltalán téged bárki véleménye vagy válasza?

Az értelmes válaszokra úgy is csak beszólsz vagy megmagyarázod, hogy te jobban tudod és kész. Vagy elviseled a kritikát vagy nem teszed közkincsé a hülyeségeidet.

2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

Igaz!

Ha én "tartanám" úgy a halaim, ahogy te teszed inkább mélyen hallgatnék róla.. pff. Szerinted te jól csinálod amit csinálsz? Hogy nem tudok semmit? -Hát, az előbb mondtad el,hogy hogyan kínzod a haladat! ( Ha normális szövegnek nézném a birka mekegésed.. belevered a fejedet a billentyűzetbe? Vagy a kutyáddal iratod? ) Én nem a haltartáson gondolkoznák,hanem hogy ne bukjak meg nyelvtanból 5. osztályban! ( mert ha több vagy, az már nagyon nagy szégyen...)

2012. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
83%
Úgy bírom, amikor az ostoba kérdező okoskodik. Ekkora marhát. Te szerencsétlen, ennek a kishalnak kell 500 liter. Mit gondolsz 40 literben hogy fog megnőni? Azt várod, hogy majd egyszercsak kilóg a farka vagy mi? Kis gnóm marad örökre. A következőt ajánlom neked. Tedd a fejed a büdös víz fölé! Ügyelj, hogy mindent sorrendben csinálj! Az akvárium vizében tartsd folyamatosan 5 percig a fejed, majd öntsd magadra! Győződj meg róla, hogy ez megtörtént és utána add el. Ja, és mivel minden bizonnyal az akvarisztikát nem neked találták ki, ne is végezd a hobbit ÉLETED VÉGÉIG!!! Utána lehet... Inkább gyűjts bélyeget! Ha ügyes vagy, az is el tud veszni... Idióta!
2012. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!