Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnt a halam?

Hova tűnt a halam?

Figyelt kérdés
megyek haza ma és nem találom a halam az akváriumba. Nézem mindenhol, fölforgatok mindent hát basszus nincs meg!! megnéztet a szekrány mögött (mer az akváriuma egy szekrény polcán van és hátha kiugrott vagy nem tudom ) jó ez most elég hülyén fog hangzani:szoval van egy kiskutyánk és hátt ugye erős halszaga volt már az akváriumnak(ma cseréltem volna ki) és megszagoltam a kutya szályát de egyáltalán nem volt halszaga szoval nem ő volt! dehát nemtom akk holvan gondoltam anyukám volt igyse szerette a halat de hát nem volt rá oka hogy ezt tegye pucoltam rendesen vettem bele minden szoval nem biztos (bár nemtudom) de szerintem nem ő volt de nemtom hogy holvan!! amugy volt már ilyen csak az eg hörcsöggel (azóta sincs meg má vagy 2 éve de büdös se volt hogy valahol rohadna!!) amugy márványsügér a fajtája de még pici 5-6-7centis lehetett!! :( :( :( :( :( :( nagyon sajnálom! megnéztem a szürő se nyelte be!
2012. szept. 3. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak úgy fel nem szívódhatott... szerintem anyudat kérdezd.
2012. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy ha szagos volt az aksi, már régóta nem cseréltél vizet. Hány literes akváriumban volt? 300 fölöttiben? Milyen halakkal volt együtt? Lehet,hogy megették!
2012. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ugyanezt akartam írni, valószínűleg a többi hal megette
2012. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem egyedül volt még akartam volna hozzá venni de mostmá nemfogom hát ugy 1 hete cseréltem ki a vizét azér annyira nem volt büdi de nembirom ha odamegyek és halszag van!! amugy nem olyan nagy csak 40 literes az akvárium!!
2012. szept. 3. 15:50
 5/23 A kérdező kommentje:
hátt nem tudom nem hiszem h anyukám volt mer amikor bejött direkt nagyon néztem hogy mit reagál mer egyből rá gondoltam!! de nem mutattott semmi olyan jelet hogy ő lett volna.. elég igaznak tünt! mondta hogy őszintén nem tudjaa meg hogy járkált a szobánban pedig!! (takaritott) és nem figyelgette nagyon a halat!!!
2012. szept. 3. 15:53
 6/23 anonim ***** válasza:
URAM ISTEN... Ezek a halak másfél kilósra, és 30 cm-re nőnek meg. Ha megnő ki is lógott volna az akváriumból! Valószínűleg nem kapott elég levegőt, vagy ammónia mérgezésben döglött meg! Grat! AMúgy 500 liter alatt nem érdemes tartani őket!
2012. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz az aksidba kb 4 db CSAK HÍM guppit!

Vizet amúgy hogyan cserélsz??

2012. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha kiugrott és a kutya megette akkor nem fogod azt érezni rajta. (ez elég valószínű)az is lehet hogy valahol megszáradva várja, hogy rá találj. Minden esetre lemondhatsz róla akárhogy is történt és inkább kisebb halakkal próbálkozz valamint fedett akváriummal. Egy márványsügérnek sokkal nagyobb élettér kell olvass utána kérlek!

[link]

2012. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jaj kapott elég levegőt és mondom még kicsi egy akkora akváriumba szinte el is veszik!! ne aggódj ha akkorára megnőtt volna lett volna neki nagy akváriuma de ilyen picinek szerintem fölösleges és ha megdöglött volna ott akkor nem kérdezném talán meg te eszes hogy hol van mer látom hogy megvan benn dögölve és azér annyira meg nem vagyok szívtelen hogy haggyam olyan mocskos vizben hogy meg dögöljön !!
2012. szept. 3. 16:00
 10/23 A kérdező kommentje:
mondom tudom hogy nagyobb kell de nem értitek hogy ilyen picinek még nem veszek 500 literes akváriumot az biztos!! ha majd akkora lett volna hiddel vettem volna neki és haggyatok már ezzel mert teljesen megfelelő körülmények között tartottam!!
2012. szept. 3. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!