Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal? Hol tudok...

Ez milyen hal? Hol tudok ilyet venni? És mennyibe kerül? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 22. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Nézegessél a kereskedésben. hát nem olcsó egy hal.meg amugyis miért pont halat veszel? mert csak pocsékolod a pénzed rá,azt a 500 at is egy db-ra.

hát olyan 150-400 ft között van!!!

2009. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy teleszkopszemu aranyhal, fekete feher szinkombinacioval. Pont ebben a szinben nem biztos, hogy kapsz, gyakoribbak a teleszkopszemuek kozul a teljesen feketek. De hat keresgeljel, lehet, hogy talalsz...
2009. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Teleszkópszemű aranyhal, max. 2000 Ft, de annál inkább csak olcsóbban fogsz találni. ( én pl. 900 Ft-ért vettem ) Elég fogékony a betegségekre, nekem 1 évig bírta, míg a többi halam már sok éve megvan.
2009. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen én is ugyanúgy jártam vele, sajnos nem sokáig élnek..:( Nekem teljesen fekete volt és anno 800ért vettem. Most sima fátyolos van, és ő már 3 éves remélem még sokáig élni fog.:) A mérettől függ amúgy hogy mennyibe kerül kicsiként olyan ezer ft körül van, a nagyobbak már drágábbak.
2009. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyhalak nagy teret es tiszta vizet igenyelnek, egyebkent nem kenyesek. Sokat esznek es sokaig elnek akar15evig is. Jol birjak, sot igenylik a hideg vizet/15/20C.bekes allatok, jol tarsithatok mas halakkal, csak oda kell figyelni, hogy az o uszonyukat ne ragjak meg...
2009. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm midnekinek a választ! 14:05ös remélem én is, hogy sokáig él még a halad és persze a többieknek is (:
2009. júl. 22. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagy aranyhal tartó vagyok. Mindegyik fatát probálom begyüjteni.Álltalában 1000 ft a kicsi teleszkopszemü aranyhal. A legolcsobb hely a Lurdy!!!! Ott csak 510 ft!!!
2009. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet.
2009. júl. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!