Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a koboldmaki?...

Mennyibe kerül a koboldmaki? Hol tudok ilyet venni?

Figyelt kérdés
Láttam neten,hogy több embernek van lakásban.Nekem is nagyon megtetszett és szeretnek egyet....!
2009. dec. 18. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem akarlak megbántani, de nem tudom, honnan szedted ezt a koboldmaki dolgot...

Elsőre is iszonyú furának tűnik az ötlet, és netes keresgélés után is azt találtam, hogy "fogságban csak nagyon nehezen tartható". Szerintem aki azt mondja, hogy van neki, az hazudik. Vagy a cirmos macskát nézi annak.

Szerintem nem lesz koboldmakid. Bocs.

2009. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kihalás szélén áll... Kétlem, hogy a magyar lakótelepi srácok ilyennel csapatnák...
2009. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:-(
2009. dec. 18. 01:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet még Magyarországon nem lehet kapni és szerintem nem is fogsz sehol se!Max külföldről de ott sem biztos!
2009. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2009. dec. 18. 01:13
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez lajhármaki, és igazából a legjobb neki otthon az őserdőben... Sajnos amíg lesznek akik ezt nem látják be, addig lesznek olyanok is akik kiszakítják szegényeket a természetes környezetükből...
2009. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok újra 01.24.-es. Egyébként ez is veszélyeztetett és kihalás szélén lévő faj, bár ahogy látszik pénzért szinte mindent lehet. Itthon hál istennek nem nagyon lehet megoldani, hogy valakinek legyen ilyen. A youtube-on is oroszul beszél a nő, ott meg mindent lehet pénzért...
2009. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szegény állatok!!!Szerintem is jobb nekik otthon........úgy hogy akkor nem kell!Nem vagyok állatkínzó!!!Azért kár mert nagyon aranyos állatok!!!Köszönöm a válaszokat!!!
2009. dec. 18. 01:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk, hogy megláttad az élet naposabb oldalát! :)
2009. dec. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Nagyszerű, hogy meggondoltad magad, főleg, hogy nem az érdekelt, honnan beszerezhető és mennyiért a természetes tápláléka v. ahhoz hasonló. Egy állat tartásánál nem az "akarok egyet" című önzéssel, hanem "milyen gondoskodást igényel/mit kell tudnom róla, hogy jó gazdája lehessek" kérdéssel kell közelíteni.

Egyébként k.. aranyos tényleg, ahogy a fix szemgolyóiban (nem mozognak) a pupilla kitágul, meg hozzá az arc, de ezt a netről is meg lehet mutatni, anélkül, hogy rendelkeznénk egy ilyennel.

2009. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!