Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppi és a platti birja-e a...

A guppi és a platti birja-e a 20C°-ot?

Figyelt kérdés
Mennyi hozzá a fűtő, ha kell 55 literes akváriumhoz?
2012. aug. 14. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem bírja.

3000 Ft.

2012. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
fűtőt 1500 ft tól határ a csillagos ég-ig tudsz vásárolni használtat is láttam 1000 körül de ez zsákbamacska
2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is kezd hideg lenni az aksi nálam még 23 fokos a guppijaim vannak nekem is szerintem ez még belfér az "okosok" 15-30 fokos tartományt írnak de szerintem 20 fok az alja, ha csőtörés van áramszünettel fűszerezve akkor 19 fok de ennél alább nem érdemes menni, én legalább is még nem próbáltam
2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
33%
A Margitszigeten az aranyhalas tó tele van guppival. És télen jó ha 10 fokos az a víz. Mégis élnek és szaporodnak. Ez persze nem jelenti azt, hogy az én saját háziállatomat, amiért felelős vagyok, kitenném ilyen körülményeknek. De az tény, hogy a faj képes alkalmazkodni a hidegebb vízhez. És az is, hogy a díszhalgyárakban tömegtermelt egyedek ellenállóképessége tart a nullához. Egy kommersz bolti guppi akár már a 20 foktól is halálos megfázást szedhet össze. Egy kisebb termosztátos fűtő max. 2000 Ft, használtan meg bagóért megkapod.
2012. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kzs ***** válasza:
A guppi igen, a platti nem.
2012. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!