Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól meglesznek így? Több...

Jól meglesznek így? Több imfo, természetesen lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy 54literes akváriumom és van egy 10literes(kénytelen voltam beüzemelni,amugy csak elkülönítő volt.Régen vettem egy hím bettát neonok meg razbórák közé.Vettem mellé 2nőstény bettát,az egyik csípkedte a hímet,kénytelen voltam különrakni a kis aksiba ami csipkette a többit.
2009. júl. 10. 19:13
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
Üdv Lucki,azért nem találtad meg, mert idő közben a 4 oldalra került.Ha már összeakadtunk szeretnélek megkérni, hogy nézd meg az oldaladat, hogy van e rajta hely 10 képet próbáltunk küldeni, de visszadobálta a rendszer. Mire végre nagy sokára 4 elment. A kókuszdióval pontosan azt kell tenni amit írtál.Próbáld ki azt amit a barátom csinál, tedd bele a légpumpát egy hűtőtáskába jégakuk közé, hogy hideg levegőt nyomjon. Jobb híján egy habszivacs doboz is megteszi.A porlasztót helyezd a szűrő közelébe, hogy jól keveredjen, nehogy megfázzanak a hideg levegőoszlopban. Az enyém is közelít 27C felé.
2009. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mért nem mailt irsz:)?amugy majdnem üres a fiókom,lehet a rendszer nem bírta.majd írj!:)üdv lucky!
2009. júl. 18. 20:30
 13/14 A kérdező kommentje:
Az megoldás lenne egy időre,ha a 2nőstény lenne egymás mellett (elválasztva az akiban),mert fele akkorák mint a hím,és akkor a hím meg menne a nagy akváriumba.Vagy ez se jó ötlet,De az tuti hogy összeverekednének igy 3man,nem tudom mit tegyek,de visza nem tudom vinni.és azt is sajnálnám ha"maradjon az erősebb" címszóval öszeengedném őket.Amugy lehet h párzás után nem kergetné el a nőstényt ha megvolt a dolog,akkor áttenném őket a nagy akváriumba,és amit megtépett a hím,azt a nőstényt tenném ki a kis akváriumba?akkor a párzós pár,folytatná a csipkelődést?
2009. júl. 19. 10:56
 14/14 A kérdező kommentje:
jó hülyén fogalmaztam,remélem kihámoztok belőle valamit:)de a lényege az,hogy a pár,ameik párzott,ha átkerülne a 54literes aksiba,és az ottlevő nőstény átjön a kis aksiba,akkor a pár csipkedné egymást ugyis,hogy ők egy pár?
2009. júl. 19. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!