Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb gyökértáp...

Melyik a legjobb gyökértáp (tabletta)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
sera Florenette A Én ezt használom. (igaz elég ritkán) Bár ez sem csodaszer. a Növényeknek emellett szükség van megfelelő világításra, talajra, és co2-ra. Ha minden megvan akkor nincs is szükség tablettára.
2012. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Ez attól függ, milyen körülmények között használnád. A florennete A-t nagyon gyakran kell adagolni, ilyen szempontból nagyon drága. A JBL kugeln sokkal költséghatékonyabb megoldás, és jól bevált komoly növényesekbe is. Nekem a tetra plantastart is szimpatikus, mert az előző kettővel szemben makroelemeket is tartalmaz, de ezt nehéz beszerezni.
2012. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Serásból a flore plusz a jó, nekem az vált be.
2012. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én JBL tápgolyót használok (fél évente fogok betenni újat)


pluszbnan e mellé pedig Panzi aquaplanot, ez olcsóbb, de ebben van növényi hormon és látom hogy gyorsabban nőnek tőle (ezt havonta egyszer, mert kisebb is és hamarabb szétporlad).

2012. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi a vélemény a jbl ferro tabs-ról?
2012. jún. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!