Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalat tényleg nem...

Vitorláshalat tényleg nem lehet együtt tartani guppikkal, neonhalakkal mert a vitorláshal megeszi őket amikor megnő?

Figyelt kérdés

Vannak a fent említett kis méretű halaink, de szeretnénk valami nagyobbat. A kerskedő azt mondta, nem vehetünk nagy fajta halat ezek mellé, mert a nagy hal megeszi a kis halat.

Vitorláshalat néztünk ki, nagyon szeretnénk néhányat, tényleg megenné a kis halainkat?


2012. máj. 31. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van,ne vitorláshalat rakjatok melléjük.
2012. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a vitorlás egy elég sunyi ragadozó. Eszméletlen okos. Nekem mikor volt akkor folyamatosan figyelt. Mikor látta hogy nem vagyok a szobában sem, akkor támadta csak a halakat. Csak mindig az volt a fura hogy eltűnnek halak, meg hogy néhány hal fél. De hiába figyeltem vitorlás csak békésen úszkált. Úgy buktattam le hogy halvány piros fénnyel világítottam meg az akváriumot este,(van fotólabor felszerelésem, és a sötétkamra lámpája pont jó volt) így végül-is én láttam mi történik, ő meg még mindig azt hiszi sötét van. Nagyon nem tetszett amit láttam. Igazi ragadozó lett a vitorlásokból. 2-t tartottam 135 literben, de akkor is kevés lett volna nekik az akvárium ha csak ők vannak benne.
2012. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Van valami javaslatotok, hogy milyen nagyobbra növő halat tehetnénk melléjük?

2012. jún. 1. 12:36
 4/5 anonim válasza:
Azt hiszem diszkosz hal bohóc hal nem bánja őket viszont semmiképp ne tegyél be melléjük vitorláshalat gurámit és szumátrai díszmárnát se.
2012. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség meg kell erősíteni hoy megenné őket csak hogy a vitorláshal lomha és a neon és guppi meg gyors és fürge de azért tegyél be bújkálót!
2012. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!