Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a halamnak?...

Mi lehet a baja a halamnak? Fel akar menni a felszínre, de nem tud/visszazuhan a talajra.

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is ez volt, és akkor kiderült, hogy a túl sok napfény miatt felmelegedett az akvárium, és kifogyott az oxigén. a halak a felszínrôl levegôt venni akartak. sajnos nem vettem idôben észre és másnap meghaltak.. :(

ne tedd napos helyre az akváriumot és mindig legyen levegôztetô.. :/

2012. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy valami léghólyag problémája lesz.
2012. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a teendő?feltétlenül rakjam külön a többitől és mivel kezeljem?
2012. máj. 27. 09:03
 4/5 Platypus ***** válasza:
Milyen hal? Milyen akvárium? Ez lehet halálos betegség is meg teljesen normális jelenség is, a két fenti kérdés függvényében. Írjál le minél több adatot, és akkor többet lehet róla mondani.
2012. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már késő/sajnos/ reggelre elhalálozott szegényke.Eltemetem a kertünkbe...virágot is vittem sír helyére.Úgy sajnálom az egyik kedvenc halacskám volt.
2012. máj. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!