Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért betegszenek/halnak meg...

Miért betegszenek/halnak meg a halaim?

Figyelt kérdés

van 10 kis halam, egy akváriumban kb 1 hónapja...


van egy csikos, zebra dánió, az már napok ota oldalára dölve fekszik..de tud uszni még szokott is,csak épp fejjel lefelé...

de mostanába olyan mintha jobban uszna már és egyre kevesebbet fekszik is... szóval mintha felépülgetne, bár ez elég hihetetlen...


aztán egy szifó...

az nem 'fekszik' úszkál mindig, de szinte függőlegesen, mintha a farka húzná le...


aztán egy molli... azt most vettem észre h ott fekszik még vesz levegöt de már nem mozdul meg.. :(

mi lehet a baj????


az hogy nincs növény sem és levegőztető sem? de rendszeresen tisztítom!!!:(


2012. máj. 10. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úgy van kérdező.Ebben igazad van. Állatkínzó vagy!
2012. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elnézést, neked van igazad, a halaid pedig jól vannak... Ezt akartad hallani?


Nem én tartalak állatkínzónak, hanem a hivatalos állatvédelmi jogszabályok... Több pontos is megsérted, pedig közel sem mondható kielégítőnek a szabályozás.


A kereskedő pedig... Eladott 10 halat. Aztán ha kidöglenek, elad még 10-et. Ez a dolga, ebből él. Nem abból, hogy felvilágosítson, hogy hülyeség amit csinálsz és lebeszéljen a halak vásárlásáról. Nem gondolod?


Ha nekem nem hiszel:

[link]

[link]

[link]


De ha te még ennél is okosabb vagy, akkor inkább ne tegyél fel kérdést, csináld, ahogy akarod...

2012. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jól mondja Murr.
2012. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Baszus azonal húzz el levegőztetőért és szürőjért.Csodálkozol hogy rosszul vannak?levegő nélkül meghalnak mint a sicc.Ha meg víz nem tisztul egyértelmű hogy elszaporodnak a veszéjes bacik....
2012. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezek a halak NEM LABIRINT KOPOLTYÚSAK,tehát kell nekik levegőztető!Vegyél nekik,meg fognak fuladni.Kepzeld el magad egy picike szobaba,amin nincs ablak.tehat ott nincs levego se.a halaid is igy vannak.a levegozteto jelentene nekik azt a kis ablakot.lehet olcsobbakat venni,nem muszaly a legdragabat.10 euroert vettem (mert szlovakiaban lakok) evy levegozteto szurot egyben.bettam van,neki nem muszaly levegozteto mivel a levegoje 90%-at a felszinbol nyeri.vegyel nekik,jot fog tenni
2012. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
na most már van benne levegőztető és vizforgató/tisztító is:)
2012. máj. 11. 16:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostmár nem tehetsz semmit lehetőleg ők se teszik meg hogy meghalnak.De télen vegyél vízmeleítőt is majd.Ja és ha tovább pusztulnak lehet a vízminőség oka is.Meg hetente szívd le a víz harmadát és oncs bele frisset.
2012. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!