Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegyek sot a vizbe?

Tegyek sot a vizbe?

Figyelt kérdés
Neon,kalaszhalak,kulikuli,anci endler es corydoras fajok vannak a vizben.Immunerositesre tegyek sot a vizbe?nem marja a kulikuli erzekeny,pikkelynelkuli boret?most mintha az egyik neonom szajpeneszes lenne...kaptak gyogyszert a vizukbe.mit csinaljak,mennyi sot tegyek 90liternyi vizbe?
2012. máj. 5. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
tehetsz, de egy helyesírási szótár sem lenne rossz!
2012. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Platypus ***** válasza:
Semennyit. A só nem immunerősítő. Egyes csillós paraziták ellen hatékony valamennyire, de a szájpenész nem az. A lágy vizekből származó halaknak meg kifejezetten ártalmas. Most hogy gyógyszer van az akváriumban, inkább azon kéne igyekezned, hogy megőrizd a vízminőséget.
2012. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ok,koszi,eddig sem tettem bele...azert kerdeztem.

de miert is kell helyesirasi szotar elso valaszolo??

2012. máj. 5. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
ne tegyél, nem brakkvizi halak ezek
2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
az ékezetek miatt...
2012. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél a halaknál én is ellenzem a sót.


Előző: Az ékezetekbe meg elég nagy butaság belekötni, tudod nem mindenki magyar billentyűzetről ír...

2012. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én értem, de space sincs?


Pl:

Neon, kalászhalak, kuli-kuli, anci, endler és corydoras fajok vannak a vízben. Immunerősítésre tegyek sót a vízbe? Nem marja a kuli-kuli érzékeny, pikkely nélküli bőrét? Most mintha az egyik neonom szájpenészes lenne - kaptak gyógyszert a vizükbe. Mit csináljak, mennyi sót tegyek 90 liternyi vízbe?

2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:

Kedves helyesírási szótár, a mondatokat nagy betűvel szokás kezdeni. Nyomj egy alt+shiftet, aztán próbálj meg szépen magyarul írni. Lehetséges, de hogy egy mondat után eleged lesz belőle, az is biztos.


A halaknak meg jobbulást. Ne feledkezz meg a vízcseréről, mert gyógyszer mellett nagyon gyorsan romlik a vízminőség.

2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem mindegy, mert én is állandóan hibázok. Alapból nem is kötöttem volna bele, csak most már hogy így kérdeztétek, gondoltam akkor belepofázok én is.
2012. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!