Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A messernél lehet co2-t töltetni?

A messernél lehet co2-t töltetni?

Figyelt kérdés

igaz, hogy 500g alatt nem töltenek palackot? én olyat is hallottam, hogy nem akarták megtölteni vagy kicserélni a 2kg os palackot. valakinek van tapasztalata evvel kapcsolatban? mit kell tudni az ilyen "töltetésekről"? milyenek az árak? a cseretelepen lehet kapni palackot?


köszi!


2012. márc. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az aqua depóban lehet venni 500 grammos és 2 kilós palackot: [link]

Ha elviszed az üres palackot, fizetsz 4590-et, akkor kapsz egy teli palackot. De az a szívás, hogy a kis palackot is ugyanannyiért töltik mint a nagyot.


Vagy hegesztős boltokat kell megkérdezni, pl ezeket telefonon a (CO palack) áráról és töltés áráról, de itt a legkisebb az 2 kilós: [link]


Aztán lehet hogy itt töltetik, ez egy nagyker, de itt te nem tudsz töltetni: [link]

2012. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi kipróbáltunk egy 10 kilós CO palackot boltban.

Rátekertünk egy reduktort. A reduktorból egy kis csövet kivezettem és egy pohár vízbe belógattam. Szépen egyenletesen nyomta a vízbe a gázt és jól lehetett állítani is, csak én már valahogy az ilyen nagy palackoktól félek. Egyébként annak az ára olyan 30 ezer körül van. És az akár több évig is elég gázt nyom, csak bazi nagy helyet foglal és a töltés árát nem tudom.

2012. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt 23ezer egy 2 kilós (6ezerrel olcsóbb mint az aqua depós):

[link]

2012. márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!