Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár napja vannak neonhalaim,...

Dettyy kérdése:

Pár napja vannak neonhalaim, és az akvárium alján úszkálnak. A barátnőm azt mondta, hogy az rosszat jelent, de ő sem tudja mi lehet a baj forrása. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A neonhalak az akvárium alján és közepén úszkálnak. Nem jelent rosszat.
2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mekkora az aksi?
2012. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány literes az akvárium, hány fokos a vize, és hány napja indítottad el?
2012. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hogy az akvárium alján úszkálnak azt is jelentheti hogy nem érzik magukat biztonságban. Adj meg több adatot (hány hal van, mekkora az akvárium, milyen az aljzat stb)
2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez egy viszonylag kicsi akvárium, 30x20x20-as, és van benne egy guppi, és 4 neonhal, kavicsokkal, egy kisebb növénnyel, és egy sziklával... még cska msot kezdtem, szval nem nagyon sokat értek hozzá sajna :S
2012. febr. 25. 13:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már kb 5 napjaq vannak meg. Nem tudom, hogy az nem e lehet a baja, hogy nem tettem csöppeket a vízbe, és nem is vártam a vízzel egy napot sem, hogy kicsit elszaporodjanak a baktériumok.
2012. febr. 25. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

a baj az hogy 30 liter alatt nem szabad gerinces állatot tartani... és az hogy a neonoknak minimum 70 liter kell... meg legalább 8-at kell tertani

és a guppinak is kellene minimum 40 liter.. meg nem jó egyedül nekik szal kellene neki még 3 társ..

ha állatot tartassz előbb olvass utána az igényeinek

2012. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de rosszul irtam ki az adatokat. 40x30x20. És hidd el, nem én voltam ilyne okostóni, hogy igy vágja bele, hanem úgy kaptam valakitől, akit nagyon is jól ért az állatoktól, bár már annak is kéne örülnm, h ingyen kaptam meg a dolgokat hozáá.... nem tudom, de még cska msot kezdem el igazán olvasni halakról dolgokat... Bár az akvárium méretéről nem találtam információkat, hogy mekkorának kell lenni, ugy tudtam, h az lényegtelen, vagyis jobban mondva a halak számától, és nem midnen esetben a fajtájától függ :) de hátt úgy látsizk már a netben sme lehet megbízni :)
2012. febr. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!