Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha veszek új halakat és...

Ha veszek új halakat és teszek gyorsfürdőt a zacskóba a gyorsfürdős vizet beleönthetem az akváriumba?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék halakat venni hogy:

Viszek az én akváriumomból 5liter vizet egy zacskóba... abba a halakat a boltból és hazahozom fél óra mulva meg beleönteném a vizet az akváriumba... Lenne valami baja? Vagy inka gyorsfürdős vizet ne öntsem bele a vízbe? Meg azt szeretném kérdezni hogy ugyanabba a zacskóba amit én elviszek vízzel együtt pár csepp metilinkéket önthetek a gyorsfürdő mellé fertőtlenítés céljából vagy azt ne? Köszönöm a válaszokat



2012. febr. 16. 22:05
 1/4 Dioxyde ***** válasza:
A halat amit elhoztál bele rakod egy vödörbe a fele vizzel ami a zacsiba volt aztán hozzá töltesz vizet az akváriumból amiben lesz majd...vársz 15 percet aztán leszeded fele vizét a vödörből majd újra töltesz hozzá vizet az aksiból és vársz megint kicsit majd még 1x megcsinálod ugyanezt aztán mehet bele az akváriumba a hal.
2012. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mit kell bonyolítani?


elmész megveszed a halat, hazaérsz, betesz aksiba fél órára, h átvegye a hőmérsékletet, zacskóban lévő vízhez öntesz az aksiból vizet az 1/3-át... kb. 1 3-4 decis pohárnak megfelelő mennyiségű víz, bár nem tudom felétek a kereskedésekbe mennyit tesznek a halaknak..


majd utána megint hagyod állni 30 percet a már kevert kereskedés + aksi vizet, ez egy 1 órás művelet..

2012. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én megveszem a halat, a zacsiba öntök a gyorsfürdőből pár cseppet meg a saját akim vízéből egy pohárral és max fél óra múlva kifogom hálóval a halakat és beteszem az akiba (a vízet nem öntöm bele!)
2012. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szépen a válaszokat...

Szerintem az utolsó válaszolóét fogom használni..:)

2012. febr. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!