Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mien lett? Még nincs kész....

Mien lett? Még nincs kész. Lesznek módosítások

Figyelt kérdés

15 Neon,1 vörös Betta,3 Pink dánió,2 fátyolos anci,egy nagy 10 cm es anci,csigák,növények,mopani fa,műgyanta fatörzs,112 L 1x18w 6500K 1x20w 10000K

?


2012. jan. 19. 09:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
mihez képest fogalalja a helyet? üreges ezért jo buvohely magyarul akkor csak a külseje foglal helyet. de ahogy a halakat elnézem mind mütyürke ,szerintem igy is sok helyük maradt.
2012. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
magyarul ugyan annyi hely van benne mint amekkora kivülről nézve,az ancimnak tökéletes búvóhely,még azon gondolkodtam hogy a tetejére is rakok jávai mohát
2012. jan. 19. 10:23
 13/28 Platypus ***** válasza:

A műdekorációs akváriumok közül ez az egyik ami legjobban tetszik. Ha a fatörzsre is kötözöl egy kis darabon mohát meg bealgásodik akkor nem fog kilógni a természetes közegből. A talajod viszont nagyon szerencsétlen választás. Nem csak természetellenes és túlságosan figyelemfelkeltő, hanem a csillogó sima felszíne miatt gyakorlatilag alkalmatlan élettér a hasznos baktériumoknak és a növényeknek is nagyon kedvezőtlen.


Hátul az Ambulia nem valószínű, hogy megmarad, nagyobb a fényigénye mint ami neked van. A Ceratopteris viszont gyorsan el fog burjánzani, ki fogja tölteni azt a helyet is.


Ha az ancik között 2 hím is van, akkor nagy verekedés lesz a fatörzsért esténként. A dánióid a fotón nem tűnnek pinknek, hanem sima leopárdnak, már amennyire meg lehet ítélni egy elmosott kép alapján. A pink dániók génkezelt halak, nem túl korrekt dolog a kereskedelmük.

2012. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
mennyi idő még kiderül hogy megmarad e az Ambulia?kb 1 hete van benne,és mien talajra érdemes cserélni ami kedvező a növényeknek?
2012. jan. 19. 10:53
 15/28 anonim ***** válasza:

Baby, üzenem mutterodnak is, hogy ne ott vásároljon Neked:D

Egyébként nagyon tetszik az aki! ;) Az aljzat egy picit nekem is bántja a szemem, de összességében klassz!

2012. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Frontosa ***** válasza:

Nagyon szép! A ,,fatörzs" kifejezetten tetszik, ki ne vedd, az teszi egyedivé!

Az aljzat az egyetlen amibe bele tudnék kötni, de nem fogok. =)

Üdv,

2012. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
most vulgáris leszek,Fel B@sztatok :D kicserélem az aljazot bár nekem tetszik,linkelhetnétek aljazotkról képet..nem aljó szerről :D:D
2012. jan. 19. 10:57
 18/28 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, gratulálok.


Az ambulia viszonylag hamar, 1 hónapon belül el fogja kezdeni ledobni a leveleit, valamint elkezd rohadni alul a szára, erre majd figyelj. A hínárféléknek nincs nagy tartalékuk. Kb. dupla ilyen világítás lenne megfelelő neki.

2012. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
*ajzó :D
2012. jan. 19. 10:59
 20/28 Platypus ***** válasza:
Mivel már be van rendezve az akvárium nem sok lehetőséged van a talajjal. Az égetett agyag talajok a legjobbak, de ezeket nem lehet csak úgy berakni működő akváriumba, ázniuk kell a halak előtt. A nálunk kaphatóak közül talán egyedül a JBL manadoval lehet eljátszani ezt, ez viszont élénk vörösesbarna, elég sok embernek nem tetszik. Például nekem se. Másik megoldás az apró szemű bazalt. Nem olyan jó, viszont legalább kémiailag semleges és nem borítja meg a vizet.
2012. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!