Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor érdemes kitenni a...

Mikor érdemes kitenni a vemhes mollyt a szülőszobába?

Figyelt kérdés
Van egy ivadéknevelő akváriumom, azon belül egy szülőszoba. Az egyik black mollymnak már egyre jobban kerekedik a pocakja, de nem igazán tudom, mikor lenne a legjobb áttenni. Azért vagyok bizonytalan, mert egy előző szülésről sajnos lemaradtam, így a kishalak nagyrészéből eleség lett, a maradékot pedig nem volt egyszerű kihalászni. Ezt szeretném megelőzni, de nem tudom, hogy jót tesz-e a nősténynek, ha néhány napot egyedül van az elletőben. Az akváriumban közben ott vannak az előzőleg született picik is. Segítséget, tanácsokat szeretnék, nem bohóckodást! Köszönöm előre is!
2011. dec. 4. 16:04
 1/1 akva apor ***** válasza:
Ha nem a szuloszobaban vannak a kicsik akkor tedd azonnal oda bar a nostenynek nem tesz jot az elzartsag(ha csak akkora hogy epp hogy elfer akkkor neki rossz de ha sokkal nagyobb min 1 l-res akkor nem lessz koraszules veszely)de ha az ivadekokat nezzuk akkor ted at most!Ha az ivadeknevelod jol novenyesitett es sok a buvohely akkor a nosteny nem falja fel a kicsiket mert elvan foglalva a szulessel,a szules utan tedd1-2 napra a szuloszobaba pihenni(,hogy ne tudja felfalni a kicsiket) ,majd tedd vissza a nagy(regi aksiba).
2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!