Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik kellenek egy akváriumhoz?

Mik kellenek egy akváriumhoz?

Figyelt kérdés
Az akvárium nagy de:lesz 1pár sziámi harcoshalam,1 pár gurámim,1pár vitorláshal.mien gelszerelések kellenek hozzá?
2009. máj. 14. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én annyira nem értek hozzá, de víz az biztos.
2009. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia!Leírom azt ami az én aksimba van,és akkor el tudod dönteni hogy mi kell(Ezt a díszítőelemekre értem).A sziámiharcoshalakal viyázz,hogy ne legyen 2hím egy akváriumban,mert megölik egymást.

Felszerelés:

Szűrő-levegőztető

Aljzat(apró szemű kavics)

Kövek,kerámia "farönk"(bujkáló),növények,fűtés,lámpa,búvár,vár rom,nekem van egy ilyen akvárium pószter is az aksi hátulján,Az se árt ha vizet is teszel bele a halak mellé:).De szerintem nézz utána,hogy a halaknak mi szükséges,mert bonyolultabb mint gondolná az ember,pl a halak jobban szeretik ha sötét az aljzat.vagay éppen olyan dolgot amiből mész oldódhat fel,nem szabad akváriumba tenni,és sok ilyen extra dolog van amiröl jó tudni,és akkor tudod meg ha utánaolvasol,mert itt nem lehet leirni oldalakat h hogy tartsd a halaidat,de a kérdésedre a válasz(a felszerelés) itt van.

2009. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Ez egyszerű. Sok víz és egy hely, ahová lerakod. Ennyi. :)))
2009. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő víz, aljzat, növények, és az akvárium alá megfelelő alátét a legfontosabbak.

Nem feltétlenül szükségesek:

szűrő, levegőztető, fűtés, világítás, vízhőmérő...

2009. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

El ne hidd...!Amit az elöttem szolo irt az nagy baromság.

Az egyik;Ha az akváriumba műnövények vannak az ugyam olyan mint ha nem lenne benne növény(csak neked kell bele a látszat miatt,de biológiailad semmi értelme.Ergo növény nem muszály annyira mint fűtés és egyebek,ez attol függ,hogy milyen halak lesznek az aksiban.Amugy én mindent ajánlok az aksidba "ami nem feltétlen szükséges"Szűrő és társai.A szükséges listán a megfelelő víz az igaz,a többi nem olyan szükséges,mint az összes eleme a nem szükséges listán szereplő cuccoknak.

2009. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah,amugy a második válaszoló voltam.
2009. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akio rendesen irt annak kösszi

ha nem mondod h íz kell bele hüyén halok meg:S:S

2009. máj. 15. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem guppit és vitorláshalat ne nagyon rakj össze...bár ez csak egy tipp...
2009. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mekkora lesz az a nagy akvárium?

Szükséged lesz még egy vödörre, egy csőre (amivel majd leszívod a vízet), türelemre vagy víz(szűrő)kezelőre.

Élő vagy minőségi száraz eleségre. Páncélosharcsát és algázót tennék még bele.

Hungarocell vagy polifoam az akvárium alá. Háló.

Az aljzattal vigyázni, mert van olyan, amit rágdóznak, de nem való akváriumba.

1 literes kiöntő (nem tudom a nevét), amibe azonnal beleteszed a szűrőt, hogy ne csöpögtesd végig a lakást.

Hosszú szárú növények (vitorlásnak).

A többi leírták.

2009. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem guppi hanem gurámi!!!!pff...
2009. máj. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!