Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ismét barna foltok. Mitől?

Ismét barna foltok. Mitől?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb a helyzet, hiába vettem algaevőt, elpusztult szegény, nem ette ezt a barna micsodát :( Az a tippem, hogy esetleg a kaja, amit a többi hal nem eszik meg, az ugye lesüllyed az aksi aljára. Nem lehet, hogy ez okozza ezt a barna micsodát? Az üveg falán, a köveken, az apró kavicsokon, mindenhol ott van már :( Aggódóm, mert ezt biztos nem szeretik a halaim :(
2009. máj. 13. 11:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A fénnyel egyébként eddig nem volt gondom, csak most az újraindítást követően tűntek fel. Hogyan tudnám megoldani az utóbbit, ha nem a fény lehet a gond?
2009. máj. 13. 19:24
 12/16 anonim ***** válasza:
A harcsa nem tudja elpusztítani, mert ahhoz nagyon keveset eszik, és az alga meg gyorsan szaporodik. Sztem vedd el az ablak közeléből és rakj egy neont fölé, nappalra. Ettől szebb lesz a látvány is és tisztább lesz a víz. van benne szűrő és levegőztető?
2009. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom máshová helyezni :( Persze, van benne szűrő, levegőztető is, 30 literes.
2009. máj. 13. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor sajnos igy marad az aksid.A fényt még mindig mondom,hogy állitsd át az időtartamát.És ha tudsz,egy tetővilágitást is szerezz be.Am nekem se neonfény van.
2009. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

kitisztítottam az egészet, mert szörnyen nézett ki. most leszedtem a hátteret, így több fényt kap. remélem nem jönnek vissza a barna vackok!

köszi a tippeket!

2009. máj. 15. 16:36
 16/16 anonim ***** válasza:
enzimeket tartalmazó tablettát rakj bele amikor kitakarítottad és utánna is hati rendszerességgel.nem túl drága kb.30 ft. (egyébként én ezt használom:Crystall)
2009. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!