Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltűnt a karmosbékám!?

Lili1988 kérdése:

Eltűnt a karmosbékám!?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Napok óta nem látom a karmosbékámat! Hova tűnhetett el? Kimászni nem tudott, mert van teteje az akváriumnak! Valaki segítsen, mert aggódok érte nagyon! Köszi
2011. nov. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ne vegyél rá mérget a törpe tarisznyarákomról is azt hittem hogy nem tud majd kimászni. Egyszer későn értem haza a melóból á kíváncsiságból megkeresem. A szűrő zsinórjának kivágott pici sarokból kukucskált kifelé. Néha bizony eltűnnek dolgok az akváriumból. Halakkal tartod? Külön?
2011. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeret elbújni ha van belső szűrőd vagy légpumpád akkor ott keresd vagy akárhol ahol el tud bújni
2011. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Halakkal tartom! Esetleg megették??? Mollik és neonok vannak az akváriumban! Nem lehet,hogy beásta magát?
2011. nov. 16. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából mindenhol megnéztem már! Egyedül az aljzatot nem "túrtam" fel! Lehet tényleg kimászott:( Van egy cicám,ha kimászott tuti megette :(
2011. nov. 16. 20:54
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
A halaid biztos,hogy nem ölték meg ,ezek békés halak.Ha nincs tetőd akkor kint keresd meg, vhol ott lesz kiszáradva.Ha van tetőd akkor lehet csak elbújt,de bármilyen kis résen is ki tudnak jutni.
2011. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!