Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hal mennyi ideig bírja a...

Egy hal mennyi ideig bírja a szállítást a kocsiban?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy bettát de amiket néztem állatkereskedéseket, mind Gazdagréttől kb. 20 percnyire vannak(kocsival). Ennyi utat kibír épségben a hal?(stressz mentesen) vagy ha van Gazdagréthez közelebbi állatkereskedés akkor lécci írjátok le.:)
2011. szept. 17. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
36/N.....kíbírja.csak akkor vizbe vigyed mert ha 20percig viszed víznélkül meghal.én bicóval szoktam fél órán át vinni kb 2 db halat semmi bajuk nem lesz mert legalább kapnak levegőt amikor mazog a vízz a zacsiban. üdv.niki
2011. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán kibírja.
2011. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Platypus ***** válasza:

A Kosztolányi környékén ott a zsili bolt és a kis trópus, Törökbálinton meg a green aqua. Ha jól emlékszem, busszal 20 percen belül van mindhárom.

De fél órát simán kibírnak zacskóban, ha a hőmérsékletre ügyelsz.

2011. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 órát is bírnak simán kibírnak.
2011. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a hőmérséklet optimális, a betta akár több napot is kibír zacskóban! Ha nagy zacskóba kevés víz sok oxigén arányban csomagolsz halakat, szinte minden faj legalább fél-háromnegyed napot (!) kibír. Gondolj csak az importszállítmányokra! Elcsomagolják amerikában, ázsiában, és kibontják a repülőzés, ellenőrzés (napok múlva tehát) után a nagykerekben! Aki ért a halak csomagolásához, simán elrakja neked úgy, hogy egy napig szállíthatod. Vagy amikor külföldi kiállításra visznek mondjuk diszkoszokat, vagy épp "csak" guppikat! Akkor is utazniuk kell, mondjuk pl. Németországba, vagy akárhová!
2011. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Platypus ***** válasza:
Már nem azért, de ezeknél a több napos szállításoknál oxigént nyomnak palackból a zacskóba a levegő helyére. Ezt egy átlagos halas sem teszi meg. Pár óránál többet nem ajánlott zacskóban hagyni őket, csak a sorsot kísérti az ember.
2011. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg busszal hoztam haza!! és az is 20 perc! És nincs semmi baja... lassan 3 hónapja hogy megvan :D
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
huh életmentő válaszok:D köszi mindenkinek :DD
2011. szept. 17. 17:30
 9/11 A kérdező kommentje:
a zsili bolt árlistáján nincs betta:(
2011. szept. 17. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
a nmejó!!!
2011. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!