Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez ugye jó? (bőv. Lent)

Ez ugye jó? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen neoncsövet:

[link]

40 literes az akvárium. Így 3,75w/L. A kérdés hogy jó-e, az arra irányul, hogy a színspektrum és egyebek jók-e? És nem arra hogy hány wattos.Válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

0,375 az :)

Szerintem egy sima daylight jobb lett volna, elég merész dolog egy 10000K-s fénycsövet magában használni. Én nem tenném, remélem nálad beválik.

2011. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elírtam0,375 bocs. Miért merész?? Rossz lesz?
2011. szept. 16. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Aquastar-t tengeriben használom, lila a fénye. A rózsaszín lágykoralloknak kell ez a fénytartomány, hát relatíve jól mutatnak alatta, de szerintem inkább olyan hulla lila színük van tőle, és jól tudja algásítani az akváriumot :)


Az Aquastar-t sügeres akváriumba is szokták rakni, ahol nincs sok növény, fehér a talaj és vannak benne kövek, mert a kék sügerek színét jól kiemeli.


Édesvizi növényes akváriumba a daylight fehér fényű cső jobban kiemeli a zöld növények színét, ez a fény jobban hasonlít a napfényre, hát szebb alatt minden, egy fokkal, de végülis csak ennyi.

2011. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!