Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hím betta mennyi idő eltelté...

A hím betta mennyi idő elteltével kezdi építeni a nőstény jelenlétében a habfészket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megkérdezni, a lánynak nagy a hasa? Biztos, hogy van benne ikra? Mert ha nincs, akkor várhatsz a nászra!
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
már volt egy kérdésem efelől... azt mondták nagyon jó... [link]
2011. aug. 31. 15:49
 13/17 anonim ***** válasza:

Az enyémnek annak idején olyan volt a hasa mint egy golyó. És ahol kidudorodott világosabb színű volt.

Ezen a képen nekem soványnak tűnik de ne legyen igazam.

Ajánlom figyelmedbe, a Youtube-n több video van feltéve a párzásról.

Szerintem az az irányadó, a szemednek higyj ne a kibiceknek mert vízre-visznek...

2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Párzás, a 28.mp-nél nézd a hasát:

[link]

Habfészeképítés:

[link]

Befőttes üveg trükk:

[link]

2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tehát ha megjelenik a csíkozódás a nőstényen, az még nem biztos hogy érett ikrák vannak benne? vagy most mi? mert mindenhol azt olvastam hogy majd ha függöleges csíkok jelennek meg akkor bizony.......
2011. aug. 31. 22:06
 16/17 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=OtQXbDcJRoQ&feature=related ezen sem nagy a hasa a nősténynek... ilyen az enyém is ... kép rossz minőségű, így azon nem lehet annyira látni, de ilyen... meg még látszódik a tojócső is, szóval... a hím meg alapvetően tud habfészket csinálni, mert mikor még nem látott nőstényt, már akkor is gyártotta csak úgy brahiból a nagyobbnál nagyobb fészkeket...
2011. aug. 31. 22:18
 17/17 anonim ***** válasza:

A fészket akkor építi ha eljön az ívás ideje, pl nyáron felmelegszik a víz.

A nőstény ezek szerint rendben van. Szerintem az egymás közelsége segíthet, mint az előbbiekben említett befőttesüveg. Amikor már nagyon gerjednek, összeengedni őket.

2011. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!