Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hím bettám mellé be tehetek...

A hím bettám mellé be tehetek egy nöstényt?

Figyelt kérdés
8l-es az akvárium de ez még egy elég fiatal betta
2011. aug. 13. 17:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szerintem félre értettetek ennek az aksinak a méretei : hossz:32 szél.:15 mag.:22
2011. aug. 13. 21:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Hm. Én onnan tudom, hogy fél órája van meg a halad (értsd maximum néhány hete), mert egyáltalán nem érted meg a hal igényeit, nem ismered, nincs semmi tapasztalatod. Nem tudod, hogyan viselkedik, nem tudod, miért van szüksége minimum 30 literre. Nem csak a mérete miatt, hanem a biológiai egyensúly, a megfelelő növényesítés, a megfelelő méretű szűrő miatt. 10 literbe nem tudsz annyi baktériumot tartani, ami elég lenne egy betta bomlástermékeinek feldolgozásához. Ennyire egyszerű. Én 20 éve akvarizálok, amiket leírok, nem könyvekből írom (persze kiolvastam jó néhányat), hanem tapasztalatból.
2011. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Éböl hadnagy válasza:
Az egyáltalán nem igaz hogy a bettának nagy akvárium kell, mivela természetes élőheje pocsoják és rízsültetvények elég neki egy 10 literes is. oxigén se kell neki sok mert eléggé igénytelen.
2011. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: gratulálok, te se vagy valami hozzáértő...szerintem inkább ne osztogass tanácsokat, hanem olvass sokat még a témában...
2011. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!