Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért fakulnak a halaim?

Miért fakulnak a halaim?

Figyelt kérdés
Van 3 db vitorlás halam, kb fél évesek, közép nagyok.Észrevettem kb 2 napja kezdik elvesztenia színüket.Mi lehet az oka?
2011. jún. 25. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nemtom, de ha kettő mindig egymás mellett úszik, azt a párt tartsd meg inkább, és a harmadikat aki csak megy utánuk, avagy különcködik, azt add el.
2011. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gfero ***** válasza:
a hímnek a fején egy púp féleség van olyan mintha daganat lenne a nőstény meg amikkor ikrás nagyobb a hasa .2 vitorlásnál ne legyen több nem is érzik jól magukat stresszelnek és párban érzik jól magukat meg 3-nak kicsi is a hely.én 150 liter alatt nem is tartanák .meg én mindig sóztam a vizüket 1 kanál 10 liter vízhez bár egyesek szerint nem kell.
2011. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És ha esetleg vennék melléjük pl neonhalat és akkor így megmarad 1 pár a 3. vitrolás pedig egyedül a neonhalakkal?
2011. jún. 25. 20:08
 14/15 gfero ***** válasza:
ha 1 pár marad akkor tehetsz melléjük kb 12 db vörös neont
2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha van annyi akváriumod, akkor persze, külön teheted őket.

Viszont 1 db-nak is ugyanúgy kell 150 liter, mert mélységében kinövi az akváriumot, meg mozgásnak ugyanannyi hely kell 1-nek is, mint 2-nek.

Idővel a 100-as is kicsi lesz amúgy. Most még gyorsan helyrehozható a dolog, de eljön az az idő, mikor az 1 pár is kinövi majd a 100 literest.

2011. jún. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!