Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi haleledeltől zabálnak...

Mennyi haleledeltől zabálnak le a halak?

Figyelt kérdés
2 éves lányom odáig meg vissza van a halaktól, most kezdünk foglalkozni az akvarisztikával, ma megvettük az első két halat. De a lányom mindig etetné. Elraktam a halkaját, de már első csippentésre is szerintem sok ment.
2009. márc. 24. 18:17
 1/2 anonim válasza:
elég kevés amit írtál...ez függ attól is hogy mekkor az akvárium milyen fajta halak és mekkorák és hogy mi található benne!egy nap elég egyszer adni nekik mert ha sokat adsz akkor elhízhatnak és elpusztulhatnak!
2009. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a halaknak 1-3 naponta kell adni eni bár én az enyémeknek hetente adok de ennek okai is vannka neked jó az 1-2 vagy 3 naponta. ugyan nem írtad hogy mily hal de az mindegy ha úgy csinálod hogy szórsz be vmennyit és meglátotd menyi idő alatt eszik meg. az a jó ha a halak 5 perc alatt az öszzes kaját eltakarítják!
2009. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!