Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 35 literes akváriumba 1 betta...

35 literes akváriumba 1 betta mellé hány neont tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó, hogy hülyeség. Nekem 220 literben van más halakkal együtt. Az igaz, hogy elég csipkedős fajta, de ez van. Nem kell mellé fátyolúszós halakat venni.
2011. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha már veszel, legyen 55 literes, vagy mondjuk 70 :)

10 liter nem túl nagy előre lépés, alig fogod észre venni. Érdemes duplázni, árban nem nagy a különbség.

És akkor már a neonokból egy normális csapatot tudsz venni, az egyensúly is jobban beáll, több a lehetőséged.

2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

18:07 voltam, köszia leszavazást én tudom miylenek a betták.

(10 éve állatkereskedésben dolgozom)

de majd meglátod!

2011. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy állatkereskedésben dolgozol, és ennyit tanultál 10 év alatt... Egyszer nézz be az aquadepóba, meg fogsz lepődni az igényességen és szakértelmen. Illetve a békés rajhalas akváriumban tartott bettákon, amik nem egyliteres szarokban döglődnek... Pedig gondolom abban kellene tartani, mert megöli a halakat, igaz...?
2011. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a bettáknak nálunk külön 20 litykós aksija van, de nem kezdek vitázni, tudok amit tudok és ha akarja akkor sok szerencsét neki.

Majd meglátja a végeredményt

2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Oké Murr,meggyőztél :D

már találtam is egy jó 55 literes aksit :)

köszi a segítséget neked és mindenkinek !:D

2011. márc. 15. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!