Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neonhalaim folyamatosan...

A neonhalaim folyamatosan tátognak és remegnek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:03
1 2
 11/18 gfero ***** válasza:
a díszhal infó egy kicsit túlzásba viszi de evvel nem azt mondom hogy nem jó sőt. ha rendesen lehetőleg betegségmentesen akarjuk nevelni a halakat akkor nem árt betartani a szabályokat.de ebbe az esetben 10 db tartható 50 literbe de egy nagyobb befőttes üvegben nem
2011. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Köszönöm a válaszokat. Bár ez elég elkeserítő, mert az mégis hogy néz ki?

Soha nem láttam még olyan akváriumot, amiben így lettek volna a halak...

2011. febr. 19. 13:14
 13/18 gfero ***** válasza:
te valamit nagyon félreértesz .mi arról irtunk hogy mi a neonhalak igényei és ez nem azt jelenti hogy egy 50 literesbe nem tehetsz csak 10 db neonhalat bár eben se látok semmi kivetnivalót tehetsz még bele pl. még egy pár almacsigát +4-5 darab páncélos harcsával vagy vörös neon+8 darab zöldsávos törperazborával,vagy neonhal+5db háromsávos törpeszájú hallal
2011. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 gfero ***** válasza:
a másik dolog azért szerintem aki ad is valami a halakra és nem csak dísznek használják 80-90%-ba betartsák a szabályokat tehát nem nagyon állja meg a helyét a feltevésed miszerint te nem láttál ilyen akváriumot .vagy lehet hogy csak reménykedek benne?nem tudom, de szerintem nem
2011. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Platypus ***** válasza:

Egy normális akvárium nincs úgy túltelepítve, mint a tiéd. Ilyen arányt csak a boltokban látni, de azokat az akváriumokat eleve nem állandó haltartásra találták ki. Őszintén szólva nem is szép egy túlzsúfolt akvárium, mert nem lehet egészségesen tartani. Beteg halak, alga, koszolódás meg minden baj van vele. Amit te szeretnél, az nem működik, rossz a halaknak és még csak nem is mutat jól. A neonhal rajhal, aminek a gyönyörű csapatos mozgása csak megfelelő helyen érvényesül. Javaslom nézegesd ezt a galériát, mindegyik akváriumban csak egy kevés hal van, mégis pompásan mutat mindegyik.

[link]

2011. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úristen...

Tudod, hogy épp halálra kínzod a halaid?

2011. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ennél még egy nagy lavórba is jobban éreznék magukat.

Nekem 90 kiteresbe van pár neon, sok garnélával, van mellettük amanda lazac is, az is beállt a neonok közé és együtt úsznak ide-oda csapatban. Van néhány endler guppy, akik középen hülyülnek mindig. Alul meg Red Cherry garnélák ugrándoznak sok moha közt. Ezt így nézni szertinem elég jó. Mindenhol mozgolódik valami, de mégis van helyük úszkálni, ha meg bújni akarnak azt is tudnak a növények közt.

2011. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
tegnap 15:22-es válaszolónak: egyetértek... szegény halak :"((( borzasztó lehet nekik
2011. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!