Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól csináltam? Vettem jávai...

Balazs20110110 kérdése:

Jól csináltam? Vettem jávai mohát, de lebegett az aljzattól kb.2 cm-re. Rákötöztem damillal egy kőre, hogy ne lebegjen. Ez így jó megoldás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Csak ne közözd túl tömörre, mert a belseje megsínyli.
2011. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jól csináltad,így is lehet.De én például egy kis kavicsot raktam a közepébe súlynak,hogy lent maradjon.Minden dísztől távol raktam,és most már egy nagy csomó lett belőle.Tisztítani is könnyebb,mivel egyszerűbb kivenni,mert nem tapad rá semmire.És persze nagyon jól néz ki.
2011. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom. Kötözöm vasfára, meg vékony fűzfa ágra is szoktam. Ilyen ő vulkáni kőre is kötöttem már.


Aztán mikor megnő, én nem vagdaltam le sosem, csak letépkedtem belőle szálakat amik túl magasra nőttek, aztán azt egy kupacba egy másik vasfára tekertem.


Nekem úgy lett sok, csak sok idő kellett hozzá :)


Meg úgy 3 havonta kiszedem és lemosom csap alatt, mert mivel azt nem nagyon aljzat porszívózom, az alján elég sok kosz összegyűlik. Aztán így csap alatt a tövéből is könnyen ki lehet mosni a koszt.

2011. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!