Balazs20110110 kérdése:
Mi lehet ez az akvárium belsején?
Figyelt kérdés
Az akváriumom üvegén(a belső felén) észrevettem cseppszerű foltokat,melyek keménysége hasonló a vízkőéhez!Csakhogy ezek a foltok a víz alatt vannak.Esetleg ötlet mitől van? Klórtalanítót,fém megkötőt használtam!2011. febr. 6. 20:38
1/4 anonim válasza:
nem tegnap vagy egy pár napja töltötted fel vízzel az akváriumot? mert ahogy öntöd be a vízcseppek csinálhatnak vízkövet (én is jártam már így)
2/4 A kérdező kommentje:
pár napja,de a víz alatt is keletkezhet így vízkő?
2011. febr. 6. 20:50
3/4 anonim válasza:
úgy tűnik igen, de szerintem ahogy öntötted be akk csapódott egy kicsit a víz és ahogy olyan lesz az akvárium abból lehet az én sem értem mitől.
én akkor egy mosogató szivaccsal amit akkor bontottam ki, nem volt vegyszeres, és a dörzsi részével lesikáltam. a halak meg ott úszkáltak a kezem mellett:D
4/4 A kérdező kommentje:
Majd valahogy megoldom,köszi a gyors választ:)
2011. febr. 6. 20:59
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!