Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Homokot mivel lehet átszitálni...

Homokot mivel lehet átszitálni házilag? Akváriumhoz kell azt mondják hogy túl kicsi és túl nagy szemcseméret is rossz tehát nekem a jó kéne. Amúgy mekkora méret az ami jó?

Figyelt kérdés
ma 07:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Na, ezt benéztem. Annyit olvastam el, hogy alkáriumba kell. Azért írtam, hogy elég átmosni, és akkor nem fog lebegni.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És még írni sem tudok 🤣 nem alkáriumba, hanem akváriumba.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pedig igazad van a hatos mert pont ez történt amit írtál. Csak a nyavalyás homok miatt nem ezred miliméter pontossággal
ma 10:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nagyon apró szemcséket ideiglenesen felkavarja az áramlás, messze nem azt jelenti, hogy feljönne a tetejére, vagy hogy ez bármire is megoldás lenne. A megoldást leírtuk, 2 méretű osztályozó rosta kell. Ehhez nincs mit hozzátenni.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amit idegenesen felkavart azt azalatt le lehet önteni.
ma 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!