Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szűrőbe tehetek felkockázott...

Szűrőbe tehetek felkockázott szivacsot ?

Figyelt kérdés

Van egy külső szűrőm nem rég vásároltam 3 szűrő kosár van benne a középső szűrő kosarat kiszeretném cserélni vagyis a szűrő kosár tartalmát mert aktív szén van benne én pedig szivacsot tennék bele de nincs olyan nagy szivacs táblám amiből tudnák méretre vágni nem lesz gond ha sok kis szivacsot rakok bele ?

Nagyon sok megmaradt belső szűrőkből és azt tenném bele nem lesz gond hogy nem egy nagy szivacs van benne méretre vágva hanem több kicsi ? Persze ez középre kerülne alul és felette is lesz egy szűrő kosár



2021. okt. 6. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha résmentesen össze tudod illeszteni, tehát a víz csak a szivacson megy át (és nem réseken folyik át szabadon), akkor igen.
2021. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:

"1" Csak kíváncsiságból kérdezem a kerámiagyűrűknél ezt pl ,hogy oldod meg? Pont az a lényege, hogy áramoljon a víz mert ez esetben nem mechanikai hanem biológiai szűrő szerepét tölti be.


Kérdező: Látom nem hiszel nekem de ez így van jól, szeretem ha valaki utána jár dolgoknak.:D Nagyon helyes.

2021. okt. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De igen hiszek látom értesz hozzá nem egy hozzálszólásodat olvastam !

De ahogy írtad szeretek jobban utána járni a dolgoknak több helyen felteszem a kérdést nem szeretnék elrontani semmit se :)

2021. okt. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!