Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim biopower 200/240 jó...

Eheim biopower 200/240 jó szűrő? Mennyire hangos? Megéri az ára, jobb mint az Eheim pickup 200? Fontos, hogy ne legyen hangos, és jól szűrjön.

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy szinte hangtalan, de ha pár ezressel megpótolod, akkor tudsz venni külső szűrőt.
2021. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta én is, de van tetővilágítás, és emiatt viszonylag kevés hely van kivezetni a csöveket. Külsőből milyen márka jobb? Ugyanúgy Eheim?
2021. okt. 4. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyiért már a külső szűrőt támogatnám. Hány literes az akvárium? Eheim, Oase, Atman stb. Ezek mind jók.

Amúgy a belsők mindig elég sokat rondítanak a látványon is.

2021. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
112 literes az akvárium. A külsővel az a gond, hogy kevés hely is lenne, valószínű nem férne el az akváriumon kívül, illetve a tető fedő és világítás miatt kicsi hely van hátul a kábelek kivezetésére. Kb 5-6 cm hosszú a nyílás, és az akvárium üvegétől 3 cm távolság van, ebbe lehetne ugye csak bevezetni a külső szűrő csöveit.
2021. okt. 5. 08:58
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez nem lehet kifogás valahogy biztosan meglehet oldani méghozzá esztétikusan. Minden esetre érdemes lenne kitalálni valamit mert egy külső szűrővel sokkal jobban járnál. Én is külsőt használnék ha nem lett volna helyük a belsőknek a 3D-s hátfal mögött, ill ha nem jutottam volna hozzá ingyen 2db EHEIM belső szűrőhöz. Engem legalábbis borzasztóan zavar egy akváriumban mindenféle technika látványa, bármilyen szép is legyen az az akvárium.
2021. okt. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!