Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért mozdulatlan a garnélám?

Miért mozdulatlan a garnélám?

Figyelt kérdés
kb 1 órája mozdulatlanul áll, egyáltalán semmit nem csinál és meg tudom fogni, nem úszik el. Ráadásul terhes (vagy nem tudom mi a jo szo erre) meg fog halni?

2021. jan. 31. 19:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Általában ilyenkor "vedlenek" sokáig tarthat szóval egy ideig ki ne vedd a vízből mert valószínűleg él és virul :D
2021. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha szoktak ilyet csinálni. Szerintem az lehet benne, hogy a "terhesség" miatt legyengült, mert ha haldokolna, akkor valószínűleg nem tudná magát tartani.
2021. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eldőlt és a tenyerembe vettem hogy hátha de semmi, visszatettem és már csak fekszik, a kis garnikat sem forgatja azt hiszem nem él már.
2021. jan. 31. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
A csápja sem mozog meg semmi, meg lehet valahogy menteni a kis garnelakat vagy csak hagyjam a vizben és ne csináljak semmit? Latszik a kis szemük már a garniknak de még nem elég fejlettek, hogy elússzanak (gondolom) ilyenkor nincs mit tenni csak hagyjam meghalni őket?
2021. jan. 31. 20:10
 5/6 anonim válasza:
Ha biztosan meghalt akkor megpróbálhatod kivágni a garnéla babákat hátha elég fejlettek már.. de ha nem akkor szerintem ők is meghalnak sajnos
2021. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vártam vele hatha csinal valamit de semmi csak az oldalan fekszik, kiszedtem a kis peteket es sorak keltetobe tettem, remenykedem benne, hogy tul elik
2021. jan. 31. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!