Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bohóchalat hol lehet venni...

Bohóchalat hol lehet venni BP-n? Hogy kell (mien vizbe) tartani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó, ezt a sós vizet nekem állatkereskedésben mondták, hogy abban kibírja 3 hétig. De az lehet hogy nem sima sóra gondoltak, hanem tengerire, de mondtam hogy nem értek hozzá :))

Amúgy lehet kapni tengeri sót akvarisztika boltban, egy nagy vödörrel valami 22 ezer Ft-ért láttam.

Végülis ha valakinek van elég pénze, akkor lehet próbálkozni :)

2010. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
akinek meg nincs az meg ne vegyen bohóchalat.. ;)
2010. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1., Te debill, ha már blogot olvasol róla, akkor tudhatnád, hogy a tengeri rózsa EGY ÁLLAT, nem pedig növény.


2., És nem, nem létszükség a bohóchalnak. A tengerben szimbiózisban élnek de az akváriumba nincs szüksége a halnak védelemre.


3., Tengervizet desztillált (vagy osmose) víz + tengeri sókeverék felhasználásával lehet csinálni. Egy kiló só durván 30L tengervíz előállítására elég és 1000 forint körül van.


4., Amelyik boltban azt mondták, hogy a bohóchal megél a sima "sós" vízben 3 hétig azt azonnal bezáratnám. Ha leírnád melyik az megköszönném.

2010. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem utolsó Te vagy a debill állat, és durva, hogy ilyen bunkó emberként még nem vertek agyon. Remélem összefutsz egyszer valakivel, aki ezért a hangnemért nem csak szavakkal fog megfenyegetni, hanem egy husánggal. Utálom az olyan embereket, akik olyanok mint Te.


Két normális mondatot sem tudsz emberi hangnemben megfogalmazni. Egy nagyképű tuskó vagy. Szerintem játszd olyan helyen a nagymenőt, ahol valaki vevő rá, mert itt egész biztosan senki sem az.


És az, hogy a kérdező kedvéért elolvastam egy-két blogot a bohóchalról, és az ott írtakról, szerintem kedves gesztus. A Te válaszoddal ellentétben. Arra persze nem gondolsz (bár valószínűleg úgy sem tudsz), hogy csak a blogról írtakról számoltam be. Szó szerint, tehát ott állítottak ilyeneket, olyan ember, akinek VAN bohóchala.


És lehet, hogy rosszul írtam és a tengeri rózsa nem növény, de csak hogy tud, Te debil gyíkféreg, ez volt a leglényegtelenebb dolog az egészben.


Ugyanis lehet, hogy a bohóchalnak nem életfeltétele, de egy állatszerető ember nem az állat életben maradására megy, hanem arra, hogy jól érezze magát. Megteremtse neki azt a környezetet, ami leginkább megfelel az életkörülményeinek.


Szóval húzz a sunyiba Te gyökér.

2010. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na megvan!


Ezt küldted el nekem e-mailben is, kedves, hogy nem kell 2x elolvasnom...


És most elárulok egy nagy titkot. Nekem VAN bohóchalam már 7 éve. És attól, hogy te elolvastál a kérdező kedvéért egy BLOG-ot, aminek az értelmezéséhez szemmel láthatóan hül*e voltál és meg sem értetted, hogy miről írnak róla (gondolok itt az anemona - Amphiprion család társíthatóságára) azzal nem segíted a szerencsétlent.

Ahogy nincs is értelme itt hőzöngened. Nem értesz valamihez, elolvastál 2x 10 mondatot egy blogban, nem értetted meg miről írnak benne, okoskodtál, beégtél a marhaságoddal én meg leoltottalak. Ezek után teljesen felesleges tovább fokozni a már így is ciki helyzetet.


Azt csak így a végén megjegyzem, hogy habár a modorom valóban nem a legkifinomultabb, de tisztelnek a SZAKTUDÁSOMÉRT a tengeri akvarisztikában. Úgyhogy neked is azt javaslom, hogy ha te ilyen erkölcsös segítőkész koma vagy, akkor menj a különleges tudakozóhoz segíteni és keresgélni az embereknek vagy ha még kedves is vagy akkor ovónéninek / bácsinak. De amihez nem értesz azt hagyd meg azoknak, akik értenek hozzá, és ne ugass bele feleslegesen (pláne ne hülyeséget)

2010. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!