Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bohóchalat hol lehet venni...

Bohóchalat hol lehet venni BP-n? Hogy kell (mien vizbe) tartani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 12:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy a "milyen"-t ly-vel írják...
2010. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek a bohóchal sós vízi hal, tehát egy óceáni akvárium kell neki. Az pedig nem kis munka, fenntartani a víz sótartalmát, a növények stb.
2010. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mivel tengeri hal a bohóchal tengeri akváriumot kell csinálni amit nem ajánlok a te tudásoddal.
2010. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A westendbe legfelül, a vízesés melletti akvarisztika boltban láttam bohóchalakat, meg van még valami kék is ami jól néz ki.


Állítólag sima sós vízbe kibírja olyan 3 hétig, aztán megdöglik, de ha normálisan megcsinálod a tengeri akváriumot, akkor gondolom bírja tovább is. Meg talán az sem árt neki hogyha van neki ilyen tengeri rózsája, amibe bújkálhat.


Én maradok a gömbhalnál, azt sokkal egyszerűbb tartani. A tengerikhez nem értek :)

2010. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Nem, NEM bírja ki a sima "sós" vízben nemhogy 3 hétig, hanem órákig sem. A tengervíz nem sóból és vízből van.

2010. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tengervizet hogy lehet előállítani? Vagy lehet kifejezetten venni?
2010. aug. 14. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
jó hogy nem ásványvízbe akarjátok tenni -.-
2010. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyi barom van..

a "sós" viz percek alatt szétmarja szegény halat nemhogy 3hétig..

kérdező te meg menj el egy állatkereskedésbe és kérdezz rá..ők evvel foglalkoznak.

2010. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy olyan növény is mindenképp kell neki, amiben meg tud bújni. De nem mindegy neki, hogy pontosan milyen tengeri rózsát választasz neki. Van amibe egyszerűen nem költözik bele. Olvastam egy blogot, ahol az illető csak a 4. növénnyel járt sikerrel (ami nem pusztult ki és a halnak is tetszett).
2010. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!