Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halasnál van szinte...

Milyen halasnál van szinte mindenféle hal?

Figyelt kérdés

Kevés helyen van nagyon nagy választék, ami minőségi hal, nem beteg, oda figylnek rá, nem drágák...stb. Mindenhol van guppi, neonhal, dánió...stb. De, fantomlazacot sehol nem láttam eddig, Meg vannak olyan halak, amik nagyon tetszenek, de sehol nem láttam eddig.

Tudtok Pesten olyan boltot, ahol nagyon sok hal fajta van, megfizethető árakon, és nem betegek?


2010. júl. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt elég nagy a fajlista. [link]
2010. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vadon díszállatban elég sok mindent megtalálsz, én eddig ott találtam a legnagyobb választékot, csak kicsit drága.
2010. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


írj 1 mailt hogy mit szeretnél.

2010. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az aquadepót (www.aquadepo.hu). Hatalmas bolt, gyönyörű nagy medencékkel és rengeteg halfajjal. Szakértők, tiszták a medencék, nem láttam még beteg halat egyszer sem.
2010. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden környéknek van nagy ellátója, Tatabányán pl. a Dánió, iszonyat nagy, rengeteg hallal, felét sose láttam még és hétről hétre újdonságok jönnek.
2010. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg kb. 1500 féle halat lehet beszerezni. Ebből következik, hogy sehol sincs meg ez a választék. Viszont ha találsz egy szimpatikus boltot, ahol az árak is jó és a halak is egészségesek, akkor kérdezz rá, hogy tudnak-e neked hozni ilyen-olyan halat.
2010. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!