Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy ölhetek meg egy kullancso...

Hogy ölhetek meg egy kullancsot ha már megszivta magát?

Figyelt kérdés
már rá kerestem de sehol se irták

2018. márc. 27. 13:07
 1/5 piriiiii ***** válasza:
100%

Lehúzod a vécén, kidobod az ablakon, kirakod a járdára és rálépsz, tűzbe dobod.

Amúgy sok már akkor megdöglik, ahogy kiszeded magadból/az állatodból.

Én vagy a vécén szoktam lehúzni, vagy a kályhába dobom.

2018. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi összenyomjuk (akár kővel vagy ami a közelben van, de gyorsabb a két hüvelykujj körmével) és utána kályhába dobjuk.
2018. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizslánkban volt többször is a kullancsriasztó ellenére. Igen, mert erdőbe vittük nem egyszer. Mire észre lehet venni, hiába rövidszőrű, már órák telhettek el, mire megtaláltuk. Írod, hogy megszívta magát, ezért írom. Határozott mozdulattal tépd ki, akár a szőre rovására is, ha a feje is megvan, nincs gond és húzd le a vécén! Nem valami humánus a kullanccsal szemben, de még egyszer sem jött vissza. Elpusztul. Amilyen hüle vagyok, még a kullancsot is sajnálom, mert nem tehet semmiről, de hát ez van...
2018. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké

köszi a segítséget :)

2018. márc. 27. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elégetem. Az a biztos. Úgy nem petézik le sehova.
2018. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!