Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy törpehörcsögöm és...

Van egy törpehörcsögöm és sajátkezűleg otthoni alapanyagokból szeretnék neki fabrikálni valamit amibe jól belebújhat vagy valami. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Csak úgy mellékesen,már csináltam neki wc papír gurigákból neki ilyen csövet amibe belemehet.

2013. aug. 30. 12:46
 1/3 kicsimelcsi ***** válasza:

dobj be nekik egy papírzsepit :P

az én hörcsögeim imádták...széttépték,és bealmolták maguknak.

Na de válaszolva ténylegesen a kérdésre...esetleg kis fagallyakból..

Vagy zokni,azokat is szerették az enyéim :)

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudsz neki csinálni "libikókát". Én úgy készítettem el, hogy fogtam egy gurigát, arra ráragasztottam egy hosszú kartondarabot, és egy másik kartonpapírt kis csíkokra vágtam. Majd ezeket a hosszú kartonra ragasztottam. Így az lett a "létra", és amikor ráment a hörim, előre-hátra billent. Szerette, de aztán 2 nap után a csövet széttépte, és semmi sem maradt belőle... :D De hamar lehet újat készíteni. Tudom!!! Elég gagyi, de hát na... :D

A bújós játéknak én olyat csináltam, hogy fogtam egy kis dobozt (lehet műzlis, gyógyszeres...), hogy vágtam rá egy kis lyukat, az lett a bejárat, a másik oldalán is egyet, oda beillesztettem egy csövet, a cső másik végéhez még egy dobozt tettem. És lett belőle egy nagy bújó, ami csővel volt összekötve. Aztán csináltam rá olyat is, hogy az egyik doboz tetejét kivágtam, és ott is kitudott mászni. Raktam bele némi forgácsot aztán elvolt benne. :D Tudom, ez sem olyan nagyon nagy durranás... Remélem segítettem, vagy valami ötletet tudtam adni. :)

2013. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a forgãcs alá építettem alagútrendszert wc papír gurigából.
2013. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!