Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovart láttam?

Milyen rovart láttam?

Figyelt kérdés
Láttam egy viszonylag nagy rovart a szobámban, hat, hosszú, hajszálvékony lába volt, és nagyon kis teste, más nem volt rajta, és feketés-szürkés-barnás vagy milyen színű volt. Milyen rovar ez?
2009. okt. 29. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Valószínű kaszáspók volt.

2009. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, annál vékonyabb lábai voltak. De nagyon hasonlít arra, ami ezen a képen van, amit belinkeltél, az a különbség, hogy vékonyabbak voltak a lábai.
2009. okt. 29. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez a kaszáspók, az elsőnek belinkelt képen szerintem ál-kaszáspók van...

2009. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Eleve nem lehet pók, ha csak hat lába van.Én is láttam hasonló rovart,talán egy túlméretezett szúnyogra hasonlít.Sajnos a nevét nem tudom, de kedveli a lakásokat.
2009. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm, nem is tűnt fel, hogy hatot írt a kérdező...bocsánat

akkor lószúnyogot mondanék, ha a nagyon kis test hosszúkás volt és vékony.

De lehet amúgy attól pók, láttam már nem egyet, amelyik elveszített pár lábat...

2009. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De szárnya nem volt annak, amit láttam.
2009. okt. 30. 11:51
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Így már egyértelmű.Egy hiányos lábú,kaszáspókról, vagy egy kitépett szárnyú lószúnyogról lehet szó,semmi másról.D.
2009. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!