Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lehet ez? LENT...

Milyen állat lehet ez? LENT ÍROM.!

Figyelt kérdés
Voltunk fesztiválon. Éppen fel léptem az nap és már majdnem késésben voltunk. Elmentünk egy néni mellet ilyen játék féléket árult és láttam ott mellette egy fehér tálat amibe egy állat volt. Szőrös volt, hosszúkás, és nem láttam hogy voltak e lábai vagy kezei de szerintem nem, és gomb szemei. Cuki volt. Azért nem tudtam megkérdezni hogy mi ez mert siettünk. És mikor vége volt már nem volt ott a nő hogy megnézhessem. Hasonlít az Axolotl-hoz de nincs olyan bigyó a fején meg lábai se voltak. Játszott egy labdával :) Tippek és képek!!! :)
2013. júl. 16. 14:57
 1/6 anonim válasza:

Az nem állat volt (:

Valami gagyi játék, húgomnak is van... De tényleg élethű amúgy.

2013. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz róla képet?? :) vagy nevét? csak mert hugomnak is nagyon teccet és kell neki
2013. júl. 16. 22:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Játék nevét* :)
2013. júl. 16. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem él... egy kis bábú. Vízben úszkál, és olyanra csinlják meg, mintha élne :D
2013. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mi a játék neve? és hol és mennyiért lehet venni? hugomnak szeretnék venni :)
2013. júl. 18. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten ahol az árkád is van, ott az alatt járó, és ott árulnak ilyeneket... bár ott mindent. Nem is tudom :D Írj ki egy ilyen kérdést is, vagy írj az első válaszolónak, hogy kérdezze meg a tesóját, hogy mi a neve
2013. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!