Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat való nekem?

Milyen állat való nekem?

Figyelt kérdés
még suliba járok úgyhogy kb. 7:30 - 15:00 suliban vagyok és hétvégenként ritkán vagyok itthon... való nekem valamilyen háziállat ? vagy felejtsem el ?
2013. júl. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat vagyok suliba.A két kutyámat és a két macskámat korán etetem.Amikor hazajövök lecke után van időm játszani velük és mégegyszer etetni.Fürdetni és a szőrét kefélni hétvégén szoktam.Nagy a kertünk nem sétáltatok.Szerintem kutyára lenne időd ha mindennap sétáltatnád is.Kora este nyáron kicsit később is.Ha pl. valami kisebb állatot választanál mondjuk hörcsög többet veszel lesz társasága.Ezt kutyánál is lehet persze az ő tartásuk nehezebb lenne.
2013. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok állat van ami nem igényli annyira az ember társaságát, pl. hal, hörcsög stb.

Nekem halaim voltak, reggel-este etettem őket, hétvégente akvárium takarítás, két vagy két és fél óra.

2013. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hörcsögöt akarsz 2-őt nem lehet mert nem társas lény és valamelyik nem élne meg max 3 napot,de ilyen időbeosztás mellet a hörcsög jó választás.
2013. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!